Audyty informatyczne

Audyt informatyczny, Audyt bezpieczeństwa, Audyt zabiorów danych osobowych

Audyt bezpieczeństwa

Nasi najlepsi specjaliści z zakresu bezpieczeństwa informatycznego pomogą w sprawdzeniu i opracowaniu procedur pozwalających zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Waszej organizacji

Audyt legalności oprogramowania 

Pozwala na bezstronną ocenę posiadanego i wykorzystywanego oprogramowania i porównanie wyników z posiadanymi licencjami i wymogami producentów używanego oprogramowania. Audyt może skończyć się wydaniem certyfikatu jakości zarządzania oprogramowaniem.

Audyt zbiorów danych osobowych

Posiadasz zbiory danych osobowych? Zostały zgłoszone do GIODO? Czy jest taka potrzeba? Czy wdrożone zostały właściwe procedury ochrony? My to wiemy i wiemy jak to sprawdzić!

Zintegrowany audyt informatyczny

Obejmuje całokształt zagadnień związanych z posiadaną infrastrukturą IT – począwszy od inwentaryzacji sprzętu, poprzez oprogramowania a kończąc na kontroli procedur planowania ciągłości działania.  Audyt kończy się bardzo obszernym raportem i zaleceniami na przyszłość. Doskonałe narzędzie dla administratorów i właścicieli firm z sektora MSP.

Wdrożenia ISO 27001

Kompletne wdrożenia systemu ISO27001 w Waszej organizacji. Od oszacowania możliwości, poprzez pełen proces wdrożenia i przygotowanie do audytu certyfikującego. Najwyższej klasy wdrożeniowcy z uprawnieniami audytorskimi.